Výhody nebankovní půjčky

Největší výhodou nebankovních půjček je rychlost. Většina těchto půjček je vyřízena do 24 hodin od požádání, tedy už další den můžete půjčené peníze utratit, a to za co chcete. Nikoho nezajímá proč a co si za ně koupíte. Většina lidí volí variantu rychlé půjčky až jako tu poslední možnost a když na to dojde, potřebují peníze okamžitě. Nedostatek času je donutí půjčit si a to i kdyby k tomu měli v minulosti jakýkoliv odpor.

Když Vám nepůjčí přátelé ani banka, pak je Vaší jedinou rychlou možností právě nebankovní půjčka. Vaše rozhodnutí má několik výhod. Většina nebankovních půjček je bez registru. Při získávání půjčky Vás neohrozí ani záznam v registru dlužníků. Mnohdy také nemusíte doložit výši příjmů a téměř všechny půjčky tohoto typu jsou bez ručitele.

Základní podmínky získání půjčky

K uzavření nebankovní půjčky u nějaké instituce nebo společnosti potřebujete splnit následující podmínky:

  • plnoletost a právní způsobilost
  • řádné české občanství s trvalým bydlištěm v ČR

Toto jsou kritéria, která po Vás budou chtít téměř u každé nebankovní instituce. Pokud tato kritéria nesplňujete, potom o půjčku žádat ani nemusíte.

Klientela nebankovních půjček

Mezi největší klientelu těchto institucí patří lidé, kteří mají záznam v registru dlužníků. Co si budeme povídat, někdy se tam člověk dostane úplnou náhodou. Jenže tato náhoda Vás poznamená. Většina bank Vám již nepůjčí, a proto je tento druh půjčky Vaší jedinou volbou. Nebankovní instituce většinou nenahlíží do registru dlužníků.

Pohodlí a komfort půjčky

Poslední výhodou nebankovních půjček je pohodlnost. Nikomu nemusíte sdělovat, co s půjčenými penězi budete dělat nebo na co je potřebujete. Je to Vaše osobní věc a můžete si za ně koupit klidně zmrzlinu. Navíc nemusíte ani nikam chodit. Všechny nebankovní půjčky vyřídíte pomocí internetu nebo mobilního telefonu z pohodlí Vašeho domova.

Spokojený klient
Karolína Navrátilová, 31 let

S manželem jsem si minulý rok sáhla opravdu na dno. Dlužili jsme 500 000 Kč a hrozila nám exekuce. Opravdu jsem nevěděla, co budu dělat. Dozvěděla jsem se o půjčce Vitacredit a jelikož jsme bydleli v bytě o hodnotě 1,5 milionu, půjčku na 500 000 Kč jsme dostali neuvěřitelně rychle. Dnes už máme z poloviny splaceno a můžeme zase normálně žít.

Články
Partneři
  • Nebankovní půjčky online v České republice. Nejspolehlivější půjčky od nebankovních společností.
  • Potřebujete půjčit a chcete se vyvarovat bance i nebankovním společnostem? Potom jsou pro Vás půjčky na směnku tím správným řešením.
  • Schází vám peníze před výplatou? Pak vám poskytne sms půjčka ihned peníze na váš bankovní účet.