Výhody nebankovní půjčky

Největší výhodou nebankovních půjček je rychlost. Většina těchto půjček je vyřízena do 24 hodin od požádání, tedy už další den můžete půjčené peníze utratit, a to za co chcete. Nikoho nezajímá proč a co si za ně koupíte. Většina lidí volí variantu rychlé půjčky až jako tu poslední možnost a když na to dojde, potřebují peníze okamžitě. Nedostatek času je donutí půjčit si a to i kdyby k tomu měli v minulosti jakýkoliv odpor.

Když Vám nepůjčí přátelé ani banka, pak je Vaší jedinou rychlou možností právě nebankovní půjčka. Vaše rozhodnutí má několik výhod. Většina nebankovních půjček je bez registru. Při získávání půjčky Vás neohrozí ani záznam v registru dlužníků. Mnohdy také nemusíte doložit výši příjmů a téměř všechny půjčky tohoto typu jsou bez ručitele.

Základní podmínky získání půjčky

K uzavření nebankovní půjčky u nějaké instituce nebo společnosti potřebujete splnit následující podmínky:

  • plnoletost a právní způsobilost
  • řádné české občanství s trvalým bydlištěm v ČR

Toto jsou kritéria, která po Vás budou chtít téměř u každé nebankovní instituce. Pokud tato kritéria nesplňujete, potom o půjčku žádat ani nemusíte.

Klientela nebankovních půjček

Mezi největší klientelu těchto institucí patří lidé, kteří mají záznam v registru dlužníků. Co si budeme povídat, někdy se tam člověk dostane úplnou náhodou. Jenže tato náhoda Vás poznamená. Většina bank Vám již nepůjčí, a proto je tento druh půjčky Vaší jedinou volbou. Nebankovní instituce většinou nenahlíží do registru dlužníků.

Pohodlí a komfort půjčky

Poslední výhodou nebankovních půjček je pohodlnost. Nikomu nemusíte sdělovat, co s půjčenými penězi budete dělat nebo na co je potřebujete. Je to Vaše osobní věc a můžete si za ně koupit klidně zmrzlinu. Navíc nemusíte ani nikam chodit. Všechny nebankovní půjčky vyřídíte pomocí internetu nebo mobilního telefonu z pohodlí Vašeho domova.

Spokojený klient
Martin Koutný, 57 let

Dlouho jsem plánoval výlet s mojí manželkou. Pořád jsem čekal na důchod, jenže 2 dny před odjezdem stále nepřišel, a proto jsem nemohl riskovat. Půjčil jsem si 1 000 Kč od společnosti Ferratum a dluh za 10 dní splatil. Výlet se velmi povedl a manželka se o tom ani nedozvěděla.

Články
Partneři
  • Nebankovní půjčky online v České republice. Nejspolehlivější půjčky od nebankovních společností.
  • Potřebujete půjčit a chcete se vyvarovat bance i nebankovním společnostem? Potom jsou pro Vás půjčky na směnku tím správným řešením.
  • Schází vám peníze před výplatou? Pak vám poskytne sms půjčka ihned peníze na váš bankovní účet.