Půjčka Vitacredit jako americká hypotéka

Půjčka Vitacredit je speciálním případem nebankovní půjčky. Tento typ půjček je někdy označován jako americká hypotéka, protože je velmi oblíbený v USA. Pro získání půjčky musíte ručit vlastní nebo cizí nemovitostí. Výše půjčky je od 50 000 Kč do výše nemovitosti. Tímto způsobem lze získat úvěr v hodnotě třeba i jednoho milionu korun a to relativně velmi rychle. Pro získání půjčky stačí vyplnit nezávaznou online žádost na této stránce.

Půjčka Vitacredit je i samotnou společností doporučována pro řešení exekuce a zástavy. Přístup ke každému klientovi je velmi individuální a vždy se Vám snaží co nejvíce vyhovět. Splatnost půjčky je až 120 měsíců, čímž lze velmi efektivně oddálit zadlužení a rozdělit si splácení půjčky až do 10-ti let.

Půjčka Vitacredit na exekuce a zástavy

V současnosti je Vitacredit americká hypotéka (půjčka se zástavou) poskytována s úrokem od 10,9% p.a. a můžete ji použít i na zaplacení exekucí na několika místech v ČR během jednoho dne.

Americká hypotéka Vitacredit Vám zajistí úvěr ve výši nemovitosti a s těmito penězi můžete poplatit dluhy. Pak samozřejmě musíte půjčku splatit, ale splátka je rozdělena až do 120-ti měsíců a Vy tak máte čas vydělat peníze na pokrytí měsíční splátky, čímž nepřijdete o nemovitost.

Zažádat o půjčku Vitacredit

Pro získání půjčky Vitacredit stačí vyplnit tuto online žádost a vyčkat na zpětnou vazbu od pracovníků Vitacredit. Ti už s Vámi dohodnou možnosti a podmínky půjčky. Tato žádost je nezávazná a lze ji kdykoliv zrušit.

Spokojený klient
Tomáš Skalický, 31 let

Podnikám a občas přijdou situace, které nezávidím nikomu. Musel jsem zaplatit za nové zboží, ale stále ještě mi nepřišly peníze od mých zákazníků. Nerad si půjčuji kvůli vysokým úrokům, ale nebyla jiná možnost. Půjčil jsem si 50 000 Kč od společnosti Provident a zaplatil za nové zboží. Kdybych peníze rychle nezískal, přišel bych o kvalitní dodavatele a můj podnik by tím možná i zkrachoval.

Články
Partneři
  • Nebankovní půjčky online v České republice. Nejspolehlivější půjčky od nebankovních společností.
  • Potřebujete půjčit a chcete se vyvarovat bance i nebankovním společnostem? Potom jsou pro Vás půjčky na směnku tím správným řešením.
  • Schází vám peníze před výplatou? Pak vám poskytne sms půjčka ihned peníze na váš bankovní účet.