Půjčka Vitacredit jako americká hypotéka

Půjčka Vitacredit je speciálním případem nebankovní půjčky. Tento typ půjček je někdy označován jako americká hypotéka, protože je velmi oblíbený v USA. Pro získání půjčky musíte ručit vlastní nebo cizí nemovitostí. Výše půjčky je od 50 000 Kč do výše nemovitosti. Tímto způsobem lze získat úvěr v hodnotě třeba i jednoho milionu korun a to relativně velmi rychle. Pro získání půjčky stačí vyplnit nezávaznou online žádost na této stránce.

Půjčka Vitacredit je i samotnou společností doporučována pro řešení exekuce a zástavy. Přístup ke každému klientovi je velmi individuální a vždy se Vám snaží co nejvíce vyhovět. Splatnost půjčky je až 120 měsíců, čímž lze velmi efektivně oddálit zadlužení a rozdělit si splácení půjčky až do 10-ti let.

Půjčka Vitacredit na exekuce a zástavy

Pokud se momentálně topíte v dluzích a hrozí Vám zástava nemovitosti, potom je pro Vás americká hypotéka Vitacredit tím nejlepším řešením. O nemovitost byste totiž pravděpodobně stejně přišli a ještě by byla vydražena pod cenou. Existuje způsob, jak to obejít.

Americká hypotéka Vitacredit Vám zajistí úvěr ve výši nemovitosti a s těmito penězi můžete poplatit dluhy. Pak samozřejmě musíte půjčku splatit, ale splátka je rozdělena až do 120-ti měsíců a Vy tak máte čas vydělat peníze na pokrytí měsíční splátky, čímž nepřijdete o nemovitost.

Zažádat o půjčku Vitacredit

Pro získání půjčky Vitacredit stačí vyplnit tuto online žádost a vyčkat na zpětnou vazbu od pracovníků Vitacredit. Ti už s Vámi dohodnou možnosti a podmínky půjčky. Tato žádost je nezávazná a lze ji kdykoliv zrušit.

Spokojený klient
Kryštof Podhůrský, 44 let

S manželkou jsme se v létě rozhodli udělat novou fasádu na náš skromný domek, ale jelikož jsme neměli 70 000 Kč, museli jsme si půjčit od společnosti Home Credit. Musím uznat, že vše proběhlo velmi příjemně a rychle. Půjčku už máme splacenou a náš dům vypadá jako nový.

Články
Partneři
  • Nebankovní půjčky online v České republice. Nejspolehlivější půjčky od nebankovních společností.
  • Potřebujete půjčit a chcete se vyvarovat bance i nebankovním společnostem? Potom jsou pro Vás půjčky na směnku tím správným řešením.
  • Schází vám peníze před výplatou? Pak vám poskytne sms půjčka ihned peníze na váš bankovní účet.