Půjčka Vitacredit jako americká hypotéka

Půjčka Vitacredit je speciálním případem nebankovní půjčky. Tento typ půjček je někdy označován jako americká hypotéka, protože je velmi oblíbený v USA. Pro získání půjčky musíte ručit vlastní nebo cizí nemovitostí. Výše půjčky je od 50 000 Kč do výše nemovitosti. Tímto způsobem lze získat úvěr v hodnotě třeba i jednoho milionu korun a to relativně velmi rychle. Pro získání půjčky stačí vyplnit nezávaznou online žádost na této stránce.

Půjčka Vitacredit je i samotnou společností doporučována pro řešení exekuce a zástavy. Přístup ke každému klientovi je velmi individuální a vždy se Vám snaží co nejvíce vyhovět. Splatnost půjčky je až 120 měsíců, čímž lze velmi efektivně oddálit zadlužení a rozdělit si splácení půjčky až do 10-ti let.

Půjčka Vitacredit na exekuce a zástavy

V současnosti je Vitacredit americká hypotéka (půjčka se zástavou) poskytována s úrokem od 10,9% p.a. a můžete ji použít i na zaplacení exekucí na několika místech v ČR během jednoho dne.

Americká hypotéka Vitacredit Vám zajistí úvěr ve výši nemovitosti a s těmito penězi můžete poplatit dluhy. Pak samozřejmě musíte půjčku splatit, ale splátka je rozdělena až do 120-ti měsíců a Vy tak máte čas vydělat peníze na pokrytí měsíční splátky, čímž nepřijdete o nemovitost.

Zažádat o půjčku Vitacredit

Pro získání půjčky Vitacredit stačí vyplnit tuto online žádost a vyčkat na zpětnou vazbu od pracovníků Vitacredit. Ti už s Vámi dohodnou možnosti a podmínky půjčky. Tato žádost je nezávazná a lze ji kdykoliv zrušit.

Spokojený klient
Tomáš Režňák, 37 let

Celý život jsem měl sklony k hracím automatům a nakonec jsem prohrál všechny moje úspory. Zašlo to tak daleko, že jsem si začal půjčovat od lichvářů, kteří mě později začali vyhrožovat smrtí. Dlužil jsem 300 000 Kč a vymahače jsem měl na krku. Problém jsem vyřešil půjčkou Vitacredit. Sám žiji v podnájmu, ale pomohla mi moje maminka, která ručila svým domem. Půjčku jsem dostal, dluhy zaplatil a od automatů se držím dál.

Články
Partneři
  • Nebankovní půjčky online v České republice. Nejspolehlivější půjčky od nebankovních společností.
  • Potřebujete půjčit a chcete se vyvarovat bance i nebankovním společnostem? Potom jsou pro Vás půjčky na směnku tím správným řešením.
  • Schází vám peníze před výplatou? Pak vám poskytne sms půjčka ihned peníze na váš bankovní účet.