Bezhotovostní půjčka od Provident

Firma Provident Financial ovládá nebankovní sektor půjček a patří mezi jedničku na českém trhu již od roku 1997. Bezhotovostní půjčka od Provident je vhodná pro všechny, kteří potřebují půjčit 4 000 až 50 000 Kč na cokoliv. Jako u většiny nebankovních společností, tak ani zde se při schválování úvěru nenahlíží do registru dlužníků. Pro získání půjčky Provident stačí vyplnit jednoduchou online žádost na těchto stránkách.

Rozdíl mezi hotovostní a bezhotovostní půjčkou od Providentu spočívá ve způsobu přijetí a splacení úvěru. U hotovostní půjčky Vám peníze přinese obchodní zástupce až domů, kterému pak na ruku peníze zpět splácíte. Jde tedy o zbytečnou položku, která zvýši poplatky půjčky přibližně o 50% z půjčené částky. Bezhotovostní půjčka Provident je od tohoto hloupého poplatku za hotovostní inkasní službu osvobozena. Peníze přijmete na bankovní účet a zpětně je přes bankovní účet splácíte. Při sjednání úvěru ve výši 10 000 Kč bezhotovostní půjčou ušetříte přibližně 5 000 Kč na zbytečných poplatcích.

Pro získání půjčky Provident je nutné mít doložitelný pravidelný měsíční příjem. Také musíte být řádným občanem České republiky s věkem 18 let a více. Půjčka je na cokoliv a bez ručitele. Jak již bylo zmíněno, záznam v registru dlužníků není pro získání půjčky překážkou.

Zažádat o půjčku Provident

Vyplněním tohoto online formuláře podáte nezávaznou žádost o půjčku Provident. Na základě této žádosti Vás kontaktuje Provident asistentka, která s Vámi doladí detaily půjčky a domluví den osobní schůzky pro návštěvu obchodního zástupce.

Komfort půjčky Provident

Otravné vyřizování půjček v bance je již dávná historie. Po vyplnění online formuláře Vás kontaktuje pracovnice Provident, která s Vámi dohodne detaily půjčky. Dle domluvy Vás navštíví Provident obchodní zástupce u Vás doma, kde si ještě jednou ujasníte pravidla půjčky a podepíšete smlouvu. V závislosti na tom, jestli požádáte o hotovostní nebo bezhotovostní půjčku Provident, obdržíte peníze přímo na ruku nebo na bankovní účet.

Všimněte si, že jste ještě ani nevytáhly paty z domu a už držíte peníze v ruce. Stačilo vyplnit jednoduchou online žádost a vyřídit jeden telefonát. Co může být ještě snažší než získat tuto půjčku? Provident půjčky jsou rychlé, na cokoliv, bez registru a po celé ČR.

Spokojený klient
Karolína Navrátilová, 31 let

S manželem jsem si minulý rok sáhla opravdu na dno. Dlužili jsme 500 000 Kč a hrozila nám exekuce. Opravdu jsem nevěděla, co budu dělat. Dozvěděla jsem se o půjčce Vitacredit a jelikož jsme bydleli v bytě o hodnotě 1,5 milionu, půjčku na 500 000 Kč jsme dostali neuvěřitelně rychle. Dnes už máme z poloviny splaceno a můžeme zase normálně žít.

Články
Partneři
  • Nebankovní půjčky online v České republice. Nejspolehlivější půjčky od nebankovních společností.
  • Potřebujete půjčit a chcete se vyvarovat bance i nebankovním společnostem? Potom jsou pro Vás půjčky na směnku tím správným řešením.
  • Schází vám peníze před výplatou? Pak vám poskytne sms půjčka ihned peníze na váš bankovní účet.