Bezhotovostní půjčka od Provident

Firma Provident Financial ovládá nebankovní sektor půjček a patří mezi jedničku na českém trhu již od roku 1997. Bezhotovostní půjčka od Provident je vhodná pro všechny, kteří potřebují půjčit 4 000 až 50 000 Kč na cokoliv. Jako u většiny nebankovních společností, tak ani zde se při schválování úvěru nenahlíží do registru dlužníků. Pro získání půjčky Provident stačí vyplnit jednoduchou online žádost na těchto stránkách.

Rozdíl mezi hotovostní a bezhotovostní půjčkou od Providentu spočívá ve způsobu přijetí a splacení úvěru. U hotovostní půjčky Vám peníze přinese obchodní zástupce až domů, kterému pak na ruku peníze zpět splácíte. Jde tedy o zbytečnou položku, která zvýši poplatky půjčky přibližně o 50% z půjčené částky. Bezhotovostní půjčka Provident je od tohoto hloupého poplatku za hotovostní inkasní službu osvobozena. Peníze přijmete na bankovní účet a zpětně je přes bankovní účet splácíte. Při sjednání úvěru ve výši 10 000 Kč bezhotovostní půjčou ušetříte přibližně 5 000 Kč na zbytečných poplatcích.

Pro získání půjčky Provident je nutné mít doložitelný pravidelný měsíční příjem. Také musíte být řádným občanem České republiky s věkem 18 let a více. Půjčka je na cokoliv a bez ručitele. Jak již bylo zmíněno, záznam v registru dlužníků není pro získání půjčky překážkou.

Zažádat o půjčku Provident

Vyplněním tohoto online formuláře podáte nezávaznou žádost o půjčku Provident. Na základě této žádosti Vás kontaktuje Provident asistentka, která s Vámi doladí detaily půjčky a domluví den osobní schůzky pro návštěvu obchodního zástupce.

Komfort půjčky Provident

Otravné vyřizování půjček v bance je již dávná historie. Po vyplnění online formuláře Vás kontaktuje pracovnice Provident, která s Vámi dohodne detaily půjčky. Dle domluvy Vás navštíví Provident obchodní zástupce u Vás doma, kde si ještě jednou ujasníte pravidla půjčky a podepíšete smlouvu. V závislosti na tom, jestli požádáte o hotovostní nebo bezhotovostní půjčku Provident, obdržíte peníze přímo na ruku nebo na bankovní účet.

Všimněte si, že jste ještě ani nevytáhly paty z domu a už držíte peníze v ruce. Stačilo vyplnit jednoduchou online žádost a vyřídit jeden telefonát. Co může být ještě snažší než získat tuto půjčku? Provident půjčky jsou rychlé, na cokoliv, bez registru a po celé ČR.

Spokojený klient
Kryštof Podhůrský, 44 let

S manželkou jsme se v létě rozhodli udělat novou fasádu na náš skromný domek, ale jelikož jsme neměli 70 000 Kč, museli jsme si půjčit od společnosti Home Credit. Musím uznat, že vše proběhlo velmi příjemně a rychle. Půjčku už máme splacenou a náš dům vypadá jako nový.

Články
Partneři
  • Nebankovní půjčky online v České republice. Nejspolehlivější půjčky od nebankovních společností.
  • Potřebujete půjčit a chcete se vyvarovat bance i nebankovním společnostem? Potom jsou pro Vás půjčky na směnku tím správným řešením.
  • Schází vám peníze před výplatou? Pak vám poskytne sms půjčka ihned peníze na váš bankovní účet.