Banka vám nepůjčí? Využijte nebankovní půjčky bez registru

Zapomeňte na složitou administrativu, nepřehledné smlouvy a nekonečné poplatky. Nebankovní půjčky bez registru nejsou takovým strašákem jako dříve. I mimo banku můžete získat výhodnou půjčku s nízkým úrokem. Rychlá půjčka nám pomůže v nečekaných situacích. Vyřešit ji můžeme on-line vyplněním jednoduchého osobního dotazníku.

Cofidis půjčky bez registru jsou zárukou jistoty

Sáhnete-li po nebankovní půjčce, rozhodně využijte Cofidis půjčky bez registru. Tyto půjčky nabízí úrok 6,9% pro partnery. Stačí přijít se členem své domácnosti starším 18 let nebo jej uvést jako spolužadatele do online žádosti a nízký úrok je váš.

Proč zvolit Cofidis:

  • záruka kvalitních služeb
  • žádné poplatky předem
  • zázemí silné společnosti
  • bohatá nabídka produktů
  • neplatíte nic navíc
  • rychlá půjčka, která umožní financovat cokoliv potřebujeme

Cofidis vám poskytne půjčku až do 500 000 korun bez zajištění na rekonstrukci, vybavení bytu, koupi automobilu i konsolidaci dluhů. Rychlá půjčka vyžaduje doložení příjmů, není nahlíženo do registru dlužníků. Požádat o půjčku mohou osoby starší 18 let. Peníze jsou vyplaceny do dvou dnů od podepsání smlouvy. Nebankovní půjčky bez registru mají rychlý průběh schválení.

Rychlá půjčka je dostupná všem žadatelům

Je potřeba mít alespoň minimální příjem. Není vhodná pro nezaměstnané a seniory nad 75 let věku. Žádost o půjčku lze podat online, telefonicky i osobně na pobočkách v celé síti prodejen. Cofidis půjčky bez registru vám ušetří mnoho starostí. K vyřízení půjčky není nutné mít horu dokumentů. V případě potřeby na vyžádání doložíte potvrzení o příjmu. S Cofidis získáte bezstarostnou půjčku s nízkými měsíčními splátkami a možností kdykoliv splatit půjčku předčasně nebo vložit mimořádnou splátku. Samozřejmostí je také možnost pojištění úvěru proti neschopnosti splácet.

Spokojený klient
Tomáš Režňák, 37 let

Celý život jsem měl sklony k hracím automatům a nakonec jsem prohrál všechny moje úspory. Zašlo to tak daleko, že jsem si začal půjčovat od lichvářů, kteří mě později začali vyhrožovat smrtí. Dlužil jsem 300 000 Kč a vymahače jsem měl na krku. Problém jsem vyřešil půjčkou Vitacredit. Sám žiji v podnájmu, ale pomohla mi moje maminka, která ručila svým domem. Půjčku jsem dostal, dluhy zaplatil a od automatů se držím dál.

Články
Partneři
  • Nebankovní půjčky online v České republice. Nejspolehlivější půjčky od nebankovních společností.
  • Potřebujete půjčit a chcete se vyvarovat bance i nebankovním společnostem? Potom jsou pro Vás půjčky na směnku tím správným řešením.
  • Schází vám peníze před výplatou? Pak vám poskytne sms půjčka ihned peníze na váš bankovní účet.