Oblíbenost nebankovních půjček

Proč jsou nebankovní půjčky tak populární? Kdy se tento fenomén rozšířil a proč už většina lidí nad bankami zanevřela?

Snadné podmínky pro získání půjčky

Nebankovní půjčky se rozšířily zejména díky své dostupnosti. Velmi nízké podmínky pro získání půjček od nebankovních společností přilákaly klienty, kteří by u banky neuspěli. Všichni tito klienti však nepatří do skupiny neplatičů. Půjčku od banky někdy nedostane i člověk, který si ji sice může dovolit, ale nesplňuje velmi přísná bankovní kritéria pro získání půjčky.

Půjčka je online

Velmi důležitým faktorem nebankovních půjček je komfort a možnost vyřídit půjčku z pohodlí domova. Toto si lidé velmi oblíbili. Stačí sednout k počítači a napsat adresu www.ihnedpujcky.org. Poté se ocitnete na této stránce, kde si vyberete již konkrétní typ nebankovní půjčky v menu. Něco si o dané půjčce přečtete nebo rovnou podáte nezávaznou žádost o půjčku. Do několika hodin (většinou je to pár minut) Vás kontaktuje asistentka dané společnosti a doladí s Vámi detaily půjčky. Vy si pořád sedíte v pohodlném křesle a už jen čekáte na peníze. Co může být ještě snažší?

Půjčka je bez registru a na cokoliv

Co znamená, že je půjčka bez registru? To znamená, že pokud máte záznam v registru dlužníků, pak půjčku od nebankovní společnosti stejně získáte. Je to jeden z mnoha faktorů, na který nebankovní společnosti jenom přihlíží nebo ho úplně ignorují. Záleží na konkrétním typu nebankovní společnosti, ale většinou není záznam v registru dlužníků nepřekonatelným problémem.

Půjčky tohoto typu jsou zároveň i na cokoliv. Banky většinou poskytují hypotéky na bydlení nebo půjčky na důležité věci. U nebankovních půjček vůbec neřešíte důvod půjčky a ani ho nikde neuvádíte. Můžete si tedy půjčit úplně na cokoliv a půjčku stejně získáte.

Počítá se i s problémy

Byť jsou v médiích nebankovní půjčky prezentovány jako největší zlo, pořád jde o společnosti, které mají přivětivý a osobitý přístup ke svým klientům. Lidé si půjčují, aby pokryli náklady, na které nemají finance. Nebankovní instituce počítají i s tím, že nebude mít klient v půlce splácení dostatek peněz na splátku. Řešení tohoto problému má každá nebankovní společnost jinak, ale pokud je seznámíte se svou situací, určitě naleznete nějaký kompromis. Většinou se jednotlivé splátky rozpočítají na delší časové období, aby se zmírnil nátlak na klienta a on tak mohl vydělat peníze na doplacení půjčky.

Ověřené nebankovní půjčky

Mezi ověřené nebankovní půjčky patří např. rychlá Ferratum SMS půjčka. Půjčit si můžete 500 až 10 000 Kč na cokoliv a hlavně bez registru. Někdy je tato půjčka označována i jako půjčka před výplatou.

Mezi půjčky s dlouholetou tradicí patří hotovostní nebo bezhotovostní půjčka od Provident Financial a také půjčka Home Credit. Obě společnosti působí v České republice od roku 1997 a nabízí profesionální služby v oblasti nebankovních spotřebitelských úvěrů. U Providentu si můžete půjčit od 4 000 do 50 000 Kč a u společnosti Home Credit až 150 000 Kč.

Spokojený klient
Karolína Navrátilová, 31 let

S manželem jsem si minulý rok sáhla opravdu na dno. Dlužili jsme 500 000 Kč a hrozila nám exekuce. Opravdu jsem nevěděla, co budu dělat. Dozvěděla jsem se o půjčce Vitacredit a jelikož jsme bydleli v bytě o hodnotě 1,5 milionu, půjčku na 500 000 Kč jsme dostali neuvěřitelně rychle. Dnes už máme z poloviny splaceno a můžeme zase normálně žít.

Články
Partneři
  • Nebankovní půjčky online v České republice. Nejspolehlivější půjčky od nebankovních společností.
  • Potřebujete půjčit a chcete se vyvarovat bance i nebankovním společnostem? Potom jsou pro Vás půjčky na směnku tím správným řešením.
  • Schází vám peníze před výplatou? Pak vám poskytne sms půjčka ihned peníze na váš bankovní účet.