Kde si půjčit a přitom učetřit za poplatky?

Potřebujete si půjčit pár tisíc korun na pár dní, protože víte, že vám brzy příjde výplata? Pak vybírejte půjčky, kde ušetříte za poplatky. Mnoho společností nabízí půjčky před výplatou pro nové zákazníky bez poplatku za poskytnutí půjčky a bez úroků, pokud splní podmínky, které má společnost stanoveny. Každá je má nastaveny jinak a tak je vhodné se s nimi seznámit ještě před sjednáním rychlé půjčky.

Peníze do deseti minut

Rychlé půjčky jsou velmi specifický a zároveň oblíbený produkt. Půjčit si můžete menší finanční obnos na 30 dní. Jsou proto vhodné především pro zaměstnané, kteří mají jistotu, že peníze v takto krátkém termínu mohou vrátit. Jejich obrovskou výhodou je rychlé vyplacení peněz. Potřebujete rychle peníze? Pak je s vhodně zvolenou půjčkou můžete získat i do hodiny. Nebankovní půjčky před výplatou jsou velmi oblíbené nejen mezi zaměstnanými, ale i živnostníky, ženami na mateřské nebo dokonce studenty. Ti mohou získat půjčku bez dokládání potvrzení o studiu, příjmu či za jiných složitých podmínek. Nečekejte poplatky předem. Schválená půjčka je vyplacena v plné výši. Veškeré poplatky jsou započítány do sazby RPSN a vrací se v jednorázové splátce spolu s jistinou. S výměrem vhodné půjčky můžete ušetřit i tisíce korun na poplatcích. Půjčky jsou navíc neúčelové, takže jak s penězi naložíte záleží jen na vás.

Půjčky před výplatou fungují u nás více než 5 let. Za tu dobu si vybudovaly společnosti spokojenou klientelu, která se v případě potřeby vrací pro další půjčky. Lákavou nabídkou je rychlé získání peněz s minimální administrativou, bez nahlížení do registrů a z pohodlí domova.

Kdo může využít rychlé půjčky:

 • osoba starší 18 let
 • student
 • zaměstnanec
 • žena na mateřské
 • senioři
 • osoby s vlastním účtem
 • nesmíte být v insolvenci
 • nesmíte dlužit za předchozí půjčku

Zaplo půjčka má mnoho výhod

Nebankovní Zaplo půjčka má pro své zákazníky připravenu řadu výhod a jednoduché podmínky pro získání půjčky. Je potřeba být osoba starší 21 let, s trvalým bydlištěm v ČR. Zároveň musíte být majitelem účtu v kterékoliv z českých bank. Půjčit si můžete až 12 000 Kč. Zažádáte-li si o půjčku poprvé, pak je pro vás Zaplo půjčka ve výši až 8 000 Kč bez úroku. Stačí vrátit peníze do 30 dní. Sjednanou a schválenou půjčku vám navíc vyplatí do deseti minut od schválení. V případě, že z nějakého důvodu nezvládnete peníze vrátit včas, stačí uhradit menší poplatek a termín si můžete prodloužit až o dalších 30 dní. U první půjčky zdarma vám budou naúčtovány všechny poplatky za poskytnutí půjčky. Výše částky, kterou vám půjčí se odvíjí od věku. Čím jste mladší, tím je nižší limit u první půjčky.

Spokojený klient
Karolína Navrátilová, 31 let

S manželem jsem si minulý rok sáhla opravdu na dno. Dlužili jsme 500 000 Kč a hrozila nám exekuce. Opravdu jsem nevěděla, co budu dělat. Dozvěděla jsem se o půjčce Vitacredit a jelikož jsme bydleli v bytě o hodnotě 1,5 milionu, půjčku na 500 000 Kč jsme dostali neuvěřitelně rychle. Dnes už máme z poloviny splaceno a můžeme zase normálně žít.

Články
Partneři
 • Nebankovní půjčky online v České republice. Nejspolehlivější půjčky od nebankovních společností.
 • Potřebujete půjčit a chcete se vyvarovat bance i nebankovním společnostem? Potom jsou pro Vás půjčky na směnku tím správným řešením.
 • Schází vám peníze před výplatou? Pak vám poskytne sms půjčka ihned peníze na váš bankovní účet.