Ferratum půjčka do výplaty

Ferratum půjčka je darem z nebes pro lidi, kteří potřebují 500 až 10 000 Kč okamžitě na pokrytí nečekaných výdajů před výplatou. Většina lidí Ferratum využije jako půjčku do výplaty, ale jinak je možné půjčku využít i pro jiné krátkodobé finanční problémy.

Splatnost půjčky Ferratum je 15, 21 a 30 dní, což neni dlouhá doba. Proto musíte počítat s tím, že budete schopni půjčku včas splatit. Ferratum půjčka do výplaty může být vyřízena pomocí online formuláře na těchto stránkách, což je mnohem pohodlnější než obcházet jednotlivé banky a domáhat se menší hotovosti.

O půjčku Ferratum může zažádat každý ve věku 20 - 65 let a co je nejlepší, jde o půjčku bez registru, a proto peníze získáte i se záznamem v registru dlužníků. Ferratum půjčka je rychlá, na cokoliv a bez podepsání smlouvy. Nároky pro získání půjčky jsou minimální a splní je téměř každý.

Zažádat o půjčku Ferratum

Pro nezávaznou žádost o půjčku Ferratum stačí vyplnit tento online formulář, na základě kterého budete kontaktování ohledně schválení či zamítnutí půjčky.

Ověření klienti

Jelikož je Ferratum půjčka schválena bez dokazování příjmů, bez ručitele a bez zbytečných smluv, zároveň je i velmi zranitelná. Těžko pak od svých neplatících klientů vymáhá peníze zpět. Proto se rozhodla vylepšit podmínky klientům, kteří již v budoucnu půjčku do výplaty úspěšně využili.

Pokud si od této společnosti půjčujete úplně poprvé, potom můžete zažádat pouze o 500, 1 000 nebo 2 000 Kč. Jakmile tuto půjčku úspěšně splatíte, pak si budete moci při každé další žádosti půjčit peníze v hodnotě až 10 000 Kč.

Poplatky půjčky Ferratum

Společnost Ferratum je velmi transparentní, a proto se nemusíte bát skrytých poplatků. Přehledná tabulka zobrazená níže ukazuje poplatky pro jednotlivé typy půjček v závislosti na výše půjčky a datumu splatnosti. Stačí si tedy najít typ půjčky, o který chcete zažádat, a už přesně víte, kolik zaplatíte na poplatcích.

Ferratum tabulka poplatků

Spokojený klient
Filip Kubát, 25 let

Celý život jsem snil, že budu mít vlastní firmu a budu opravdu dobrým šéfem. Jenže po dostudování vysoké školy jsem se ocitl bez peněz a na pracovním úřadě. V hlavě jsem měl pořád nějaké nápady na byznys, ale neměl jsem čas ani peníze je realizovat. Nakonec jsem si půjčil 150 000 Kč od společnosti Home Credit a rozjel živnost. Dnes zaměstnávám 3 lidi a plánuji založit firmu.

Články
Partneři
  • Nebankovní půjčky online v České republice. Nejspolehlivější půjčky od nebankovních společností.
  • Potřebujete půjčit a chcete se vyvarovat bance i nebankovním společnostem? Potom jsou pro Vás půjčky na směnku tím správným řešením.
  • Schází vám peníze před výplatou? Pak vám poskytne sms půjčka ihned peníze na váš bankovní účet.